ROZDZIELNIA POCZTY ZABRZE
Na przełomie roku na zlecenie firmy STRABAG realizujemy badania mające na celu poprawę działania systemu wentylacji wraz z odzyskiem ciepła na regeneratorach (akumulatorach ciepła).
LG.PHILIPS LCD E1 PROJECT
Na na przełomie grudnia 2006 i stycznia 2007 roku wspólnie z koreańskimi firmami DAELIM AIR TECHNOLOGY CO.,LTD. i polskim oddziałem Koreańskiej firmy KongKanKorea CO.,LTD.  - SPACE Poland Sp. z o.o. realizujemy kontrakt dotyczący badań wentylacji i klimatyzacji mechanicznej produkcji czystej, hałasu, badanie central, filtrów Heppa.
Biurowiec firmy Exxon Nefte Gas Ltd.- Yuzhno - Sakhalinsk, Rosja
Od września 2006 roku firma DEMAK jako podwykonawca firmy Sousa Pedro Polska Sp. z o.o. prowadzi prace w obiekcie biurowym amerykańskiej firmy Exxon Nefte Gas Ltd. Zakres prac to: przeprowadzenie "commisioningu", regulacja i badanie instalacji: wentylacji mechanicznej i klimatyzacji, CO, CT, Chłodniczej i CWU.
Port Lotniczy im. F. Chopina - Warszawa, Polska
Jako podwykonawca firmy RP Instal sp. z o.o. firma DEMAK realizuje kontrakt dotyczący budowy nowego Terminalu II, etapu I (hala przylotów). W zakres prac wchodzi badanie skuteczności wentylacji.
Grand Hotel - Sopot, Polska
Na zlecenie firmy RP Instal sp. z o.o. prowadzimy prace dotyczące badań skuteczności wentylacji oraz dokonujemy regulacji układów CO i CT.
Hotel "Novotel" - Bukareszt, Rumunia
Na zlecenie firmy Sousa Pedro Polska sp. z o.o. firma DEMAK prowadzi prace dotyczące instalacji wentylacji mechanicznej bytowej i wentylacji oddymiającej w obiekcie.
 
 
 
  copyright 2007 DEMAK
design: tomash